Вночі окупанти вчинили масовану атаку на нашу область. Є серйозні руйнування.
У Кривому Розі ворог вдарив по об’єктах енергетичної та водної інфраструктури. Кілька районів міста залишилися без світла.
У Павлограді поцілили по промисловому підприємству, відновлювальні роботи зараз тривають. Поряд з підприємством також є пошкоджені й дачні будинки.
Під ударом «Градів» та ствольної артилерії знову опинилася Нікопольщина.
У Нікополі внаслідок обстрілу сталася пожежа на автозаправці. Її ліквідували 14 рятувальників.
Також обстрілами були пошкоджені і кілька приватних осель, багатоповерхівка, коледж, виробництво меблів та промислове підприємство. Наразі рятувальники продовжують обстежувати територію.
У Марганецькій громаді після обстрілів без світла залишається понад 1 тисяча родин.





Юлія Олександрова









