На Дніпропетровщині знову ввели стабілізаційні відключення світла. Це дасть можливість енергетикам якомога швидше збалансувати систему, повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.
Стабілізаційні відключення відбуваються за графіком
Графік можна переглянути за посиланням.
Енергетики вкотре підкреслюють, що мешканці мають ощадливо споживати електроенергію. Звести її використання до мінімуму з 06.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00.
Слід по черзі користуватися енергоємними приладамии: бойлером, нагрівачем, пральною машиною, мікрохвильовкою, електрочайником. За можливості, взагалі не вмикати їх.
Підприємців закликають обмежити зовнішнє освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.
До відключення електрики необхідно готуватися заздалегідь. Запастися ліхтариками та батарейками, свічками, сірниками. Тримати зарядженими мобільні телефони.
Юлія Олександрова









