Ввечері 4-го листопада Укренерго скасував поточні обмеження електропостачання, що були запроваджені з 2-го листопада у декількох регіонах країни, повідомили у ДТЕК.
Тож усім мешканцям Дніпропетровської області повернули світло. Однак, ситуація в енергосистемі лишається складною, тому не виключено введення повторних відключень, зазначили у компанії.
Лана Дніпренко









