Протягом 4-го листопада піротехніки Дніпропетровської області 4 рази виїжджали на розмінування. У підсумку ними було знешкоджено 79 боєприпасів, що залишилися після ворожих обстрілів.
Тому наші сапери вкотре просять громадян бути обачними, дивитися під ноги та не торкатися підозрілих предметів на вулиці. При цьому наголошується, що нерозірвані боєприпаси можуть здетанувати ще протягом тривалого часу. А спровокувати це може будь-який рух чи зміна температури повітря.



Лана Дніпренко









