Збили його у Синельниківському районі.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Знову гатили по Нікопольщині. Росіяни тероризували жителів району важкою артилерією і «Градами» всю ніч. Били по Марганецькій, Червоногригорівській та Нікопольській ТГ»,-написав він.
В Нікополі прилетіло по оселям, промисловому та транспортному підприємствам. Дві пожежі ліквідовано рятувальниками: горіло приміщення з обладнанням для переробки деревини і дах приватного будинку. Обстрілом пошкоджено півтора десятка житлових будинків, господарські споруди, ліцей, газогін, понівечено обладнання.
Люди не постраждали.
«Є й хороші новини: вночі на один БПЛА у ворога стало менше: над Дніпропетровщиною долітався дрон-камікадзе «Shahed-136». Його збили наші сили ППО в Синельниківському районі»,-повідомив Лукашук.
В інших куточках Дніпропетровщини вночі було тихо.


Ганна Рудська









