Так сталося, що сьогодні українці почали споживати більше електроенергії, ніж у попередні дні.
У зв’язку із цим, «Укренерго» скасовує погодинні відключення світла, та вводить екстрені відключення електрики.
Але мешканцям Дніпропетровщини панікувати не варто.
Нашу область поки не відключатимуть.
Наразі це стосується мешканців Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Сумської, Харківської та Полтавської областей.
Але не забуваємо заощаджувати електроенергію!

Юлія Олександрова









