У місцевих тг каналах повідомляють про мінування ТЦ «Вавілон» у Дніпрі. Всіх працівників і відвідувачів центру вивели на вулицю. Поки що підтвердження або спростування цієї інформації від правоохоронців чи надзвичайників не надходило.
Цікаво, що «Вавілон», чомусь, полюбляють «мінувати» саме у листопаді. Так вже було у 2016 та 2020 роках. Та в обох випадках інформація про мінування не підтвердилася.
Лана Дніпренко









