Боєць отримав у гарячій точці тяжку травму кисті, поранення грудної клітини та стегна.
Та сталося диво, і наразі чоловік вже знову захищає Україну на передовій.
30-річний захисник потрапив під обстріл. Шматки гармати пронизали його тіло. Ще б день без допомоги – і солдат міг втратити руку.
Проте лікарі встигли вчасно. Хлопець переніс три важкі операції.
Завдяки унікальній методиці, яка використовується лише нашими фахівцями, вдалося відновити кінцівку та витратити на операції вдвічі менше часу. Хірурги робили кілька процесів одночасно і отримали разючий результат. Таку практику дніпровських лікарів вже оцінили спеціалісти за кордоном.
Коли стан бійця нормалізувався, він вирушив на реабілітацію до іншого міста.
Зараз військовий вже повернувся на фронт та продовжує боротися за Україну. Він щиро дякує лікарям, які боролися за його життя та здоров’я.


Юлія Олександрова









