Протягом 14-20 листопада Служба автомобільних доріг Дніпропетровщини проводить заходи щодо покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах державного значення нашого регіону.
Серед запланованих заходів:
— забезпечення безпеки дорожнього руху у місцях розташування шкільних закладів та маршрутах пересування шкільних автобусів;
— безпека пішохідного руху школярів;
— позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури;
— перевірка дорожніх знаків – їхньої недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду та усунення таких недоліків.
Лана Дніпренко









