У справі «дніпровського стрільця» Артемія Рябчука суд ухвалив обвинувальний акт.
Рябчука звинувачують у вбивстві та замаху на вбивство двох та більше осіб, викраденні зброї, дезертирстві, порушенні статутних правил вартової служби та незаконному поводженню зі зброєю.
Під час засідання 16 листопада адвокатка Таміла Ульянова подала заяву, аби випустити Артемія Рябчука зі скляного боксу, у якому він перебуває під час суду та клопотання провести повторні експертизи у справі. Суд заслухав заперечення потерпілих.
-У справі були вже дві експертизи й там було встановлено, що його психологічний стан нормальний. Додаткову, я вважаю, треба відхилити, бо адвокат тільки тягне час, – каже потерпіла Вікторія Лебединець, родичка загиблої співробітниці заводу Віри Лебединець.
Рябчук перебуватиме під вартою до 17 грудня 2022 року.

Юлія Олександрова









