У близько 2 тисяч українських учнів буде пільговий проїзд у столичному громадському транспорті Польщі, повідомляють польські ЗМІ.
Про це попіклувалися представники тамтешнього Освітнього кластера MtiyDiy. Вони звернулися до варшавських транспортників із проханням надати можливість запровадити умови пільгового проїзду для українських школярів.
Їхню ініціативу підтримали. Тож згідно з рішенням Управління міського транспорту Варшави, українські учні віком від 6 до 14 років мають право на безкоштовний проїзд у громтранспорті. У той же час школярі старше 14 років сплачуватимуть лише 50% вартості проїзду.

Лана Дніпренко









