В Україні 24 листопада працюють лише 44% базових станцій мобільних операторів.
Представник Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України Володимир Кондрашов закликав українців до економії.
-Ми просимо користуватися зараз мобільним зв’язком та інтернетом дуже економно, в умовах ракетних атак і перебоїв з електроживленням мережі працюють на межі своїх потужностей, і темпи їх відновлення будуть набагато нижчими, ніж були до російського повномасштабного вторгнення, – сказав Кондрашов.
Найгірша ситуація із мобільним зв’язком наразі – на Херсонщині, у Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Одеській та Харківській областях.
Найкраще зв`язком наразі забезпечені Сумська, Чернівецька, Закарпатська, Львівська та Черкаська області.
На Дніпропетровщині мобільний зв’язок працює частково та з перебоями.
Відповідні служби цілодобово працюють, щоб відновити зв`язок у тих регіонах, де його наразі немає.
Юлія Олександрова









