Окупанти вкотре поцілилили по трьох громадах Нікопольського району. Зафіксовано, що пообіді 1 грудня рашисти обстріляли Нікополь зі ствольної артилерії. Внаслідок влучань пошкоджень зазнали чотири багатоквартирні будинки, лінії електропередач, дорожнє покриття. Постраждав чоловік.
Також ворог атакував із РСЗВ і Покровську громаду. Там руйнувань зазнали приватні будинки, господарські споруди, вантажівка, сонячні панелі.
Крім того, вночі орки завдали ударів по Марганецькій територіальній громаді. Наслідки обстрілів там наразі встановлюються.
На місцях ворожих “польотів” працюють слідчі та криміналісти.




Лана Дніпренко









