Вдень 4 грудня орки вбили ще одну мирну людину. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Внаслідок ворожого обстрілу Покровської громади у Нікопольському районі, що стався вдень, загинув чоловік. Інформація щодо руйнувань з‘ясовується. Окупанти – нелюди, – написав Микола Лукашук.
Лана Дніпренко









