Російські окупанти атакували район п’ять разів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«З важкої артилерії ворог бив по Нікопольській і Марганецькій громадам. У Нікополі двоє чоловіків та дві жінки дістали ураження різного ступеню тяжкості. Двоє поранених – шпиталізовані з мінно-вибуховими травмами»,-написав він.
Ворожим вогнем в місті понівечено 11 житлових будинків, дитсадок, офісну та адміністративну будівлі, автомийку, автівки, електромережі та газогін.
У Марганецькій громаді наслідки атак ще уточнюються. Там ніхто не постраждав.
В інших районах Дніпропетровщини обстрілів протягом ночі не зафіксовано.














