Кам’янчани помітили на вулицях свого міста громадський транспорт, прикрашений гірляндами. А в салоні автобуса стоїть новорічна ялинка.
В такий оригінальний спосіб водії нагадують, що свято наближається. А також намагаються підняти настрій своїм пасажирам і відволікти їх від війни в країні.
Лана Дніпренко









