В одному з парків Кривого Рогу у перші дні нового року зацвіла сакура.
Експерти зазначають, що це результат різкого потепління.
Деревця не дочекалися календарної весни та порадували криворіжців своєю ніжною красою.






Автор фото: Євген Дійнега
Юлія Олександрова









