Окупанти двічі за день гатили по Нікопольщині.
Щодо безпекової ситуації на вечір повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Сьогодні окупанти 2 рази вдарили по Нікопольщині. В районному центрі внаслідок ранкового удару пошкоджено 4 п’ятиповерхових будинки. Обійшлося без жертв та поранених.
Ще одну атаку було здійснено по м.Нікополь протягом останніх 2 годин. Наслідки уточнюються.В інших районах день пройшов спокійно, – доповів очільник облради.
Також він проінформував мешканців стосовно ситуації зі світлом:
-По світлу – продовжують діяти аварійні відключення. Ліміти споживання досі перевищені. Зберігається дефіцит потужності в енергосистемі.




Юлія Олександрова









