Ворог продовжує тероризувати Нікополь.
Зранку окупанти обстріляли місто.
Влучили у багатоповерхові житлові будинки.
Про це повідомляє голова облради Микола Лукашук.
Жертв і поранених немає. Наслідки руйнувань уточнюються.


Юлія Олександрова
Ворог продовжує тероризувати Нікополь.
Зранку окупанти обстріляли місто.
Влучили у багатоповерхові житлові будинки.
Про це повідомляє голова облради Микола Лукашук.
Жертв і поранених немає. Наслідки руйнувань уточнюються.


Юлія Олександрова