У компанїі “Укренерго” оголосили про подовження замірів фактичого споживання електроенегії від наступного тижня.
У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру орієнтовно 16 лютого на Дніпропетровщині проводитимуть режимні вимірювання.
– По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області, – наголосили у компанії.
Лана Дніпренко









