Сталося часткове руйнування будівлі колишньої поліклініки. Це приміщення вже давно не експлуатується, покрівля зруйнована ще за радянських часів.
Рятувальники провели обстеження території. Постраждалих не виявлено.
Така інформація з’явилася сьогодні вранці на сайті міськради.
Але ні району, де сталося руйнування, ні фото зруйнованої будівлі немає.
Але на думку спадає відомий напівзруйнований «Палац профілактики». Архітектурний шедевр розвалюється декілька останніх років.
Софія Світла









