У Дніпрі після зливи можна натрапити на провалля у різних районах містах. Дніпряни їх між собою називають “порталами у Нарнію”.
Не дивно, адже потоки дощової води змивали все на своєму шляху, в тому числі й асфальт. Забиті зливники не справилися із погодними умовами.
Тож будьте обережні, коли гуляєте містом.



Лана Дніпренко









