На сьогодні навколо водойми «Блакитне озеро» майже не залишилося ділянок з вільним доступом до води, а з людей вимагають кошти, щоб вийти на берегову зону та відпочити на пляжі.
Цього тижня у місцевих мешканців остаточно увірвався терпець. Вони вийшли на колективне зібрання, на яке запросили ЗМІ та юристів, – повідомляє сайт “Sobitie”.
Обурення викликало те, що власники/орендарі так званих баз відпочинку «Одеса» та «Заїмка», що повністю обгородили прибережну зону, вимагають за доступ до водойми по 50 гривень з людини.
Люди написали звернення до поліції стосовно перешкоджання у доступі до водного об’єкту.
Подробиці скандалу: https://sobitie.com.ua/ukraine/novyny/skandal-navkolo-blakytnoho-ozera-petrykivskoyi-hromady-nabyraye-obertiv-lyudyam






Інна Кот









