У квітні 2022 року мешканець Кривого Рогу на зупинці громадського транспорту познайомився з жінкою та запросив її до себе додому.
Під дією алкоголю наніс гості понад 17 ударів кухонним ножем.
Потім вбивця розчленував тіло, склав у пакети і сховав до сміттєвого баку та каналізаційного колодязя на території міста.
Раніше чоловік вже був засуджений за аналогічний злочин.
Тепер його «закриють» довічно.
Інна Кот









