Організовували наркобізнес уродженець Сакартвело та двоє колишніх правоохоронців, які раніше обіймали керівні посади, у тому числі в підрозділах з боротьби із незаконним обігом наркотиків.
Всього до злочинної організації входило 14 осіб. Вони налагодили систематичне виготовлення наркотиків у місті.
Можливих конкурентів «зачищали» правоохоронці, які обіймали керівні посади.
Зловмисники збували наркотики серед неповнолітніх, навмисно підсаджуючи їх та змушуючи розповсюджувати.
Також зафіксовано випадки катування громадян правоохоронцями зі складу ОЗГ.
Лана Дніпренко









