Найбільшої шкоди негода завдала парку Глоби. Там численні дерева та гілки впали на алеї, у тому числі – центральну. Зокрема і на колію дитячої залізниці.

Також пошкоджено ліхтар.
У Сквері Металургів внаслідок падіння дерева розтрощило біотуалет.


У парку Богдана Хмельницького гілка розбила ліхтар.

Тож утримайтеся від прогулянок парками, поки комунальники усе приберуть та полагодять!



Софія Світла









