11-місячна дитина залишилася на деякий час без нагляду та залізла на підвіконня. Немовля оперлося на антимоскітну сітку та випало з вікна на другому поверсі, повідомляє Інформатор.
У квартирі в цей час перебувала її 18-річна сестра, яка «сиділа у телефоні». Матері не було вдома близько 10 хвилин. За цей час трапилася трагедія.
Дівчинку шпиталізували. Наразі про її стан невідомо.
Інна Кот









