Інцидент трапився у суботу, 29 липня, у пункті пропуску «Вилок» на Закарпатті. Через спробу незаконно вивезти до Угорщини цигарки у 62-річного українця вилучили Mercedes. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.
Під час поглибленої перевірки автівки прикордонники виявили у бокових порожнинах бампера півтисячі пачок сигарет.
Контрабандний тютюн та автомобіль 2008 року випуску у чоловіка вилучили. Загалом він намагався вивезти сигарет на 36 тисяч гривень, а його авто оцінили у 358 тисяч гривень.




Лана Дніпренко









