Про безпекову ситуацію в регіоні надвечір доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
За день окупанти тричі обстріляли Нікопольський район. Атакували дронами та артилерією Марганецьку громаду.
На щастя, минулося без жертв та поранених. Наслідки ворржих обстрілів ще уточнюються.
В інших громадах області субота минула спокійно.
Лана Дніпренко









