Сьогодні окупанти знову запустили свої снаряди та дрони на Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Зранку окупанти два рази били по Нікополю з безпілотників.
Пошкоджено легковий автомобіль.Третій раз обстріляли з артилерії Марганецьку громаду.
Пошкоджено інфраструктурний обʼєкт, 2 приватних будинки та лінію електропередачі.Внаслідок ранкової атаки з безпілотників по Межівській громаді Синельниківського району пошкоджене фермерське господарство.
Обійшлося без жертв та постраждалих.

Юлія Олександрова









