Між лікарнею Новомосковську та товариством було укладено договір щодо постачання теплової енергії в період опалювального сезону.
Але виявилося, що директорка ТОВ продавала лікарні теплову енергію за завищеними тарифами.
Як наслідок – державі завдано понад 1 млн грн збитків.
Директорку ТОВ судитимуть.
Інна Кот









