Судячи з написів на листівках, хтось влаштував стрільби з мисливської чи спортивної зброї.
Сотні патронів знайшли на смітнику по Миколаївському шосе, переважно відстріляних.
Місцеві дітлахи поспішили розтягнути їх на сувеніри.
Очевидці викликали поліцію.
Серед вжитого ленд-лізу правоохоронці виявили і вилучили близько 30 цілих набоїв.
Наразі з’ясовують їхнє походження. У коробках також знайшли мисливське фото і пакет.


Інна Кот









