Сьогодні вранці на перехресті вулиці Макарова с вулицею Титова водій Mazda на «червоний» сигнал світлофора поїхав поміж пішоходів, які йшли по «зебрі».
Обурені люди почали робити зауваження нахабному водію, той залишив посеред дороги авто та з балончиком кинувся на містян. Після чого поїхав з місця інциденту.
Попередньо відомо, що неадекватний водій працює таксистом.
Патрульні знайшли порушника та зупинили.
Під час спілкування вони помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння і запропонували пройти медогляд. Чоловік погодився. Результат буде відомо за 10 діб.
Також на порушника склали адмінматеріали та доставили до відділку поліції. Чоловіку загрожує відповідальність за “дрібне хуліганство”.
Інна Кот









