22 вересня на території усієї області збережеться надзвичайна (V класу) пожежна небезпека.
За минулу добу рятувальники ліквідували 43 пожежі на відкритих територіях. Загальна площа знищених вогнем екосистем становить 30 га.
Тож у ДСНС вкотре нагадують:
◾не розводьте багаття у необладнаних місцях та не залишайте вогонь без нагляду;
◾не кидайте непогашені недопалки, сірники на суху трав’яну підстилку;
◾не дозволяйте дітям бавитися із сірниками та спалювати траву;
◾не спалюйте суху рослинність та сміття.



Юлія Олександрова









