Сьогодні Нікопольщина знову зазнала ворожої атаки. Є поранені та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог за день 4 рази атакував Нікопольський район.
Гатили по Нікополю з артилерії. Через обстріл постраждала 64-річна місцева мешканка.
Знищено 3 господарчі споруди. Пошкоджено 16 приватних будинків, 6 господарчих споруд, 2 газопроводи і 4 лінії електропередачі.
Двічі з дронів атакували Марганецьку громаду.
На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.






Юлія Олександрова









