Вчора окупанти вдарили з важкої артилерії поцілили по Нікополю, також з дронів атакували село Марганецької громади. Після опівночі спрямували на громаду артилерійські снаряди.
У Нікополі поранено жінку. Зруйновано понад 10 приватних будинків, обірвано газопровід та лінію електромереж.
У Марганецькій громаді на цей час задокументовано пошкодження 4-х приватних будинків, один автомобіль повністю знищено.





Інна Кот









