Під ударом ворожої артилерії опинилася Марганецька громада. Майже півтора десятка снарядів поцілили по одному з тамтешніх сіл.
Про це повідомляє ОВА.
Яких вони нанесли збитків ще з’ясовують рятувальники, обстежуючи уражену територію. Люди неушкоджені.
Спокійно було в решті громад Дніпропетровщини. Без обстрілів.
Ганна Рудська









