До Кам’янського завітали представники Міністерства інфраструктури України, Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) та програми ПРООН.
Представники оглянули перший етап виконання робіт в ліцеї № 16. Наразі діти тут навчаються в одному реконструйованому корпусі. Роботи продовжується, і вже в наступному році завершимо об’єкт в повному обсязі.
Також подивились окрему будівлю гімназії № 11, де вже навчаються діти. До кінця поточного року ремонт всієї будівлі буде закінчено.
Місто виграло грант на отримання коштів для ремонту:
-КЗ «Науковий ліцей ім. Анатолія Лигуна»
-міської лікарні №9
-лікарні швидкої медичної допомоги) та ЦПМСД №3
-В цих закладах буде здійснено повну реконструкцію та термомодернізацію, а також – ремонт відділень, благоустрій прилеглих територій. Ці роботи ми розпочнемо вже в наступному році, – повідомив мер Кам’янського Андрій Білоусов.








Софія Світла









