Вчора надвечір до рятувальників звернулись громадяни, які повідомили, що заблукали у міському колекторі. Подія сталася поблизу вулиці Воскресенська Шевченківського району Дніпра.
З невідомих причин у колекторі глибиною близько 3-х метрів перебувало 7 “туристів” дніпровського підземелля. Самостійно вибратися звідти вони не мали змоги.
За допомогою інструменту рятувальники відкрили кришку люку, спустили драбину та підняли людей на поверхню.






Лана Дніпренко









