За день ворог тричі обстріляв Нікопольщину з артилерії та атакував з безпілотника.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Били по Нікополю та Марганецькій громаді. Випустили близько двох з половиною десятків снарядів.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









