Начальниця управління з питань охорони культурної спадщини
Надія Лиштва розповіла, що декілька років тому будівлю викупили у приватну власність. Тому зараз контролювати роботи на місцевому рівні неможливо.
-Власник не поставив нас до відома навіщо він це робить та що буде на тому місці. Наразі зупинити роботи може лише Міністерство культури, – зазначила вона.
Фахівці управління зафіксували факт руйнування історичної будівлі та передали інформацію в Мінкультури, розповідає Суспільне.
Якщо будівництво визнають незаконним — місцева влада зможе накласти штраф.
Нагадаємо, знесли будівлю на Успенській площі, 17. Вона була побудована у 20-ті роки минулого сторіччя. Тут колись був дитячий садок, лікувальні організації та офісні приміщення. Наразі місце огородили парканом та планується будівництво.


Інна Кот









