Сьогодні Нікопольщина знову зазнала ворожих атак.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Били по Нікополю та Марганецькій громаді.
У Нікополі пошкоджено 11 приватних будинків, адміністративна будівля, 4 господарські споруди, 2 лінії електропередачі та газопровід.
На щастя, люди не постраждали.




Юлія Олександрова









