Окупанти сьогодні двічі атакували Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні окупанти двічі атакували Нікополь. Зранку обстріляли місто з артилерії, вдень застосували дрон-камікадзе.
Внаслідок атаки пошкоджено інфраструктурний обʼєкт.
На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









