ДТП сталася вчора увечері на перехресті вулиць Севастопольської та Медичної.
За попередньою інформацією, трамвай №5 розпочинав рух із зупинки в напрямку «Нагорки».
Перед ним намагався проскочити водій Ford Mustang, який їхав по Медичній в напрямку проспекту Гагаріна.
В результаті, Ford залетів під трамвай. Передню частину електротранспорту
зірвало з колісної бази та підняло у повітря, повідомляє Інформатор.
Під час зіткнення постраждала водійка трамвая та водій Mustang.
Їх забрала “швидка”.
Попередньо, серед пасажирів трамвая травмованих немає.


Інна Кот









