Сьогодні вночі стався великий порив на магістральному водоводі на Набережній Заводській.
Без води та тепла опинилася частина правого берега міста.
Ремонтні роботи триватимуть цілий день та вночі, повідомили “Суспільному” фахівці “Дніпроводоканалу”.
Тільки завтра, близько 11-12 години, водопостачання може відновитися.
Яна Чуб









