Через ожеледицю на Амурському мосту зіткнулися Audi та дві автівки Toyota.
Судячи з відео, Audi їхала по Амурському мосту зі сторони лівого берега. На слизькій дорозі автівку занесло і вона вилетіла на зустрічну смугу, де зачепила один легковик, а потім влетіла у Toyota Camry, яка їхала назустріч, повідомляє Інформатор.
Тільки-но з Audi вийшов пасажир, а з Toyota – водій, як у Camry врізалася ще одна Toyota, яка їхала в напрямку лівого берега і через ожеледь не встигла зупинитися.
Через аварію на мосту утворився затор в обох напрямках.
Інна Кот









