З 16 грудня у зв’язку із завершенням ремонту трамвайного переїзду на перехресті просп. Д. Яворницького та вул. М. Грушевського, тимчасова схема об’їзду – скасовується.
При з’їзді з Нового мосту рух по вул. Володимира Великого на ділянці від вул. Європейської до вул. Володимира Мономаха для приватного транспорту буде заборонено.
Рух ділянкою буде дозволено тільки для громадського транспорту.
Сьогодні вночі тимчасові дорожні знаки демонтують, світлофори повернуть до попереднього режиму роботи.
Нагадаємо, що відзавтра буде курсувати за звичним маршрутом трамвай № 1.
Яна Чуб









