Увечері у місті пішов сніг.
Тож на вулицях вже працює комунальна техніка.
Автовласників закликають пропускати спецтранспорт, паркуватися так, аби не заважати проїзду спецтранспорту екстрених і комунальних служб.
Також бажано без нагальної потреби не виїжджати на власних авто у місто, а користуватися громадським транспортом.
Софія Світла









