В області розчистили та посипали майже 5 тисяч кілометрів доріг державного і місцевого значення. Роботи не припиняються.
Усі траси проїзні. Міжміське транспортне сполучення працює за графіком, повідомили в ОВА.
Водіїв та пішоходів закликають бути максимально обережними!
Софія Світла









