Вперше за 14 років дніпряни співали колядки на вулицях міста 25 січня.
У центрі Дніпра дорослі і дітлахи ходили із традиційною зіркою, колядували і пригощали перехожих цукерками.
Традиційно йшли від католицького Храму центральним проспектом до Європейської площі.
Біля ЦУМу учасники різдвяного вертепу зробили зупинку, аби знову заспівати українські колядки, подарувавши перехожим святковий настрій.
Софія Світла









